Jdi na obsah Jdi na menu
 


V letošním školním roce 2017/2018 se vyučuje v PV, 1.-6.roč. I. stupně.

Ve stupni druhém v PS, I. a II. ročníku.

 

LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ OBOR – ROZVRH 2017/2018

 (po prvním zkušebním týdnu se může ještě malinko pozměnit)

 

 

 

Pondělí

Středa

Pátek

 

Ročník

 

Ročník

 

Ročník

 

Čas

13.15 – 14.00

1

13.30 – 14.15

1

13.15 – 14.00

1

Předmět

Ročník

Interpretace textu

1.-3./ I.

 

Interpretace textu

4./ I.

 

Interpretace textu

3. + 4./ I.

 

Čas

14.10 – 15.40

2

14.15 – 15.45

2

14.05– 15.35

2

Předmět

Ročník

Dramatická průprava

1.-3./ I.

 

Dramatická průprava

4./ I.

 

Divadelní praxe

3.-6./ I.

 

Čas

15.45 – 16.30

1

15.50 – 17.20

2

16.00– 16.45

1

Předmět

Ročník

Interpretace textu

5.+6./ I.

 

Dramatická výchova

PV LDO

 

Interpretace textu

PS + I.,II./II.st.

 

Čas

16.40 – 18.10

2

17.30 – 19.00

2

16.50– 17.35

1

Předmět

Ročník

Dramatická průprava

5.+6./ I.

 

Základy dram.tvorby

PS +II.

 

Slovesnost

PS + I.,II./II.st.

 

Čas

18.15 – 19.00

1

 

 

17.40 – 19.10

2

Předmět

Ročník

Interpretace textu

5.+6./ I.

 

 

 

Umělecká tvorba

PS + I.,II./II.st.

 

Čas

 

 

 

 

19.15 – 20.00

1

Předmět

Ročník

 

 

 

 

Interpretace textu

PS + I.,II./II.st.

 

V případě dotazů mne kontaktujte na telefonním čísle 777046313. Ráda vše vysvětlím.

 

PV LDO

Sýkorová Zoe

Brabcová Lucie

Grimm Eliáš

Wagner Samuel

Pohanková Milada

Filipi Tereza

Zedníčková Tereza

Vašíčková Šarlota

Špačková Mia

 

1. - 3. ročník

Hrnčíř Marek

Beranová Kateřina

Smoleň Sebastián

Souček Matěj

Havelková Nicol

Galková Juliána

Sýkorová Amálie

Procházková Barbora

Grimm Matěj

Augustová Vanesa

 

4. ročník

Vampolová Pavla

Novotná Alžběta

Juda Václav

Sýkora Šimon

Drdlová Natálie

Matyáš Petr

Matyáš Babák

Daniel Mach

Braunová Lucie

 

5. + 6. ročník

Řezníčková Tereza

Drápalíková Nikola

Mokrá Nela

Odehnalová Tereza

Petrová Eliška

Aliti Leontina

Koberová Kateřina

Štěpánková Nikola

Svoboda Viktor

Vinopal Vít

Kolek Jiří

 

PS II. stupeň

Mrkosová Jana

 

I. ročník II. st.

Norbert Hasse

Šarlota Kšírová

 

II. ročník II. st.

Malý Matouš

Braunová Vlasta

Tlustošová Natálie

 

 

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2016/17

 

Začátek školního roku

4.září 2017 (pondělí)

Začátek výuky v LDO

6. nebo 8.září 2017

Podzimní prázdniny

 26.+ 27.10.2017 (čtvrtek, pátek)

Vánoční prázdniny

23. prosince 2017  - 2. ledna 2018

Vysvědčení a ukončení I. pololetí školního roku

31.1.2018

Začátek výuky v II. pololetí

1.února 2018

Pololetní prázdniny

2. února 2018

Jarní prázdniny

26. února - 4. března 2018

Velikonoční prázdniny

18.dubna 2018 (čtvrtek), (pátek 19.dubna je státní svátek)

Konec školního roku

v pátek 29. června 2018

Hlavní prázdniny

30.června  - 1. září (neděle) 2018

Začátek dalšího školního roku

v pondělí 2.září 2018